This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Вступ.

Фізика як природнича наука структурно й методологічно належить до експериментальних наук. То ж і не дивно, що великий досвід учителів у навчанні фізики учнів середньої школи підтверджує визначальну й вирішальну роль навчального фізичного експерименту як методу й засобу навчання, який сприяє реалізації одного з провідних принципів дидактики - принципу наочності. За його допомогою вдається не тільки розв'язувати завдання формування системи умінь і навичок учнів, але й стверджувати в свідомості учнів сучасну природничо-наукову картину світу, виховувати позитивні моральні якості.

Реалізація цих завдань покладена на вчителя фізики, який володіючи теоретичною складово. фізики, повинен з максимальною ефективністю реалізовувати позитивні якості фізичного навчального експерименту для виконання завдань, поставлених перед середньою школою. Підготовка висококваліфікованого й компетентного фахівця в справі навчання фізики в школі можлива лише при засвоєнні ним певних умінь і навичок експериментування, здобутих у самостійній роботі з приладами й фізичними установками. Щоб допомогти майбутньому вчителю виконати таку рооту, і присвячений цей посібник до практикума.

Особливістю посібника є те що в ньому передбачений диференційований підхід до оцінювання роботи студента. Три рівня залікової складності дозволяють диференційовано оцінювати досягнення студента, який може вже на стадії підготовки до занять запрограмувати об'єм роботи з врахуванням своїх можливостей.

Попередня сторінка На початок сторінки Наступна сторінка

  •     

© 2003-2019 Методика навчання фізики в середній школі | Хостинг: RCHosting